Президент звільнив голову Бердичівської РДА Петра Яригіна

Президент звільнив голову Бердичівської РДА Петра Яригіна
Президент звільнив голову Бердичівської РДА Петра Яригіна
Відповідне розпорядження Володимир Зеленський підписав 9 липня. Формулювання причини звільнення в документі було описано так: «у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України». В цей же день було звільнено ще більше ста очільників місцевих районних державних адміністрацій.


Приступив до виконання обов’язків голови РДА Петро Іванович зовсім недавно, 4 жовтня 2018 року, і про перший день його роботи на цій посаді ми писали на сторінках газети. В останній день я теж завітав до кабінету очільника району, щоб почути його ставлення до такого факту.

На жаль, часу на бесіду було зовсім мало, але все ж вистачило для того, щоб зрозуміти, що Петро Яригін аж ніяк не впадає у відчай від такого рішення, бо розумів, що посада ця тимчасова і тому був внутрішньо готовий до звільнення.


Шкодує лише про те, що багато гарних справ, які він започаткував, перебуваючи на посаді, доведеться завершувати вже комусь іншому. Наприклад, реконструкцію стадіону в селі Скраглівка, яка розпочалась лише цієї весни, і дуже хочеться, щоб вона продовжилась та завершилась. На осінь планувались серія заходів з польськими колегами з побратимського повіту, і теж потрібно було б гарно і гідно їх провести.


Багато кроків потрібно ще зробити для консолідації територіальних громад району, узгодження їх в питаннях соціального захисту, яким раніше повністю опікувалась райдержадміністрація, а нині частково займаються ОТГ, а також інших напрямках соціально-економічного розвитку.


Новому керівництву РДА Петро Іванович хотів би побажати, щоб не втратили головний на сьогодні ресурс – спеціалістів, які мають досвід роботи у своїх галузях, адже дефіцит кадрів вже став проблемою, яка прямо впливає на розвиток як державних, так і приватних інституцій.


Уже колишній голова РДА все ж в четвер, 11 липня, ще призначив нараду, але вже за кілька днів його обов’язки перейдуть до його першого заступника Сергія Адам’яка, який нині перебуває у відпустці та балотується до Верховної Ради по сусідньому Чуднівському виборчому окрузі.


Періоди «безвладдя» бували в районній адміністрації вже не раз за останні кілька років, тож будемо сподіватись, що на мешканцях сіл і селищ це ніяк кардинально не позначиться.


А Петру Івановичу Яригіну хочеться подякувати за роботу, за гарне ставлення до засобів масової інформації та побажати і надалі займатись справою, приємною для душі і корисною для людей.

Джерело статті: РІО Бердичів

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/85107-prezydent-zvilnyv-golovu-berdychivskoyi-rda-petra-yarygina.html” Об этом сообщает ridneselo.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя